Student achievement

Latest update: 7 Juni 2021
De onderstaande studenten studeerde in seizoen 2020/2021 bij Studio Simoncini en zijn voor het nieuwe seizoen geslaagd voor auditie of examen.

Geslaagd voor auditie of examen:


BABETH STRIK (10)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2020/2021: Koninklijk Conservatorium SvJT & Studio Simoncini

CHARLIE MEIJVOGEL (11)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2020/2021: Koninklijk Conservatorium Oriëntatielessen & Studio Simoncini

CHARLOTTE KLIJN (15)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2020/2021: Koninklijk Conservatorium SvJT & Studio Simoncini

Eva Calabrese – Junior Ballet Online

EVA CALABRESE (12)
Koninklijk Conservatorium; SvJT
Training seizoen 2020/2021: Koninklijk Conservatorium SvJT & Studio Simoncini

FLEUR HEERES (15)
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans
Training seizoen 2020/2021: Codarts; Havo voor Muziek en Dans & Studio Simoncini

ISABELLA SCHORSCH (9)
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

JOELLE RAYER (13)
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans
Training seizoen 2020/2021: Codarts; Havo voor Muziek en Dans & Studio Simoncini

Isabella Schorsch – Junior Ballet

LUCAS de VRIES (10)
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

QUINE LUTGENS (10)
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; A-Klas

SOPHIE CORCIOVA (15)
Codarts Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

Babeth Strik – Junior Ballet Online

Studenten van Mirella Simoncini: 2002 – 2020

Angelina Onink

ADINDA KLOEKKE
Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam

AMY VERBEEK
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ANGELINA ONINK
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ANNA SOPHIE VAN GALEN
Koninklijke Balletschool Antwerpe

ANNEMARIE BIJLOOS
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ANNE-MIHR OOSTENBRINK
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

ART SRISAYAM
De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Jazz- en Musicaldans
Maas Theater en Dans

ASAKO TAKAHASHI
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

ASTRID SMITS
Hochschule fur Musik und Darstellende Kunst Frankfurt Main
AMP Dance Company

Flory Curescu

BORROMEE HOEKERT
Nationale Balletacademie (AHK)

CASPAR BIK
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Docent Dans

CHEYENNE MAN
Koninklijk Conservatorium; SvJT

CLAIRE MITCHELL
Cornish College of the Arts (US)

DIONNE GOOTJES
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

EBBA DE REGT
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ELINE KOEMAN
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Specialisatie Danser

EMILY BEAUCHAMP
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

EMILY KALDENBACH
Codarts Rotterdamse Dansacademie; A-Klas

EMMA BROEKE
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

FLORENCE ROMIJN
Koninklijk Conservatorium; SvJT

FLORY CURESCU
Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie
Opéra Royal de Wallonie-Liège
Nederlandse Reisopera

FLOORTJE HARTOG
De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Moderne Theaterdans

Pascalle Opentij

GABRIELLE EICHPERGER
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

GIJS STENGER
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent
Arts Umbrella Vancouver, Canada

GENELVA LO- KIOENG- SHIOE
Internationale Theater Scholing De Nieuw Amsterdam ITS DNA

GINA DEGTYAREVA
Codarts Hogeschool voor de Kunsten: A-klas
Arts Educational Schools (UK)

GRACE ISABELLA ROBSON
Scholarship The American Ballet Theatre Jacqueline Kennedy Onassis School
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

Grace Robson

HANNAH HESS
5 O’Clock Class Teen (AHK)

INDY BENTALL
AHK Academie voor Theater en Dans; Moderne Theaterdans

JESSE LISSER
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; HBO Specialisatie Danser Cathy Sharp Dance Ensemble

JUNGUN JANG
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser

KATJA RAKIC
Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser

KATIE BLAUVELT
Nationale Balletacademie, Amsterdam
Mini Scholarship Studio Simoncini 2006
Encouragement Award Studio Simoncini 2007

KAYA van SCHRAVENDIJK
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten: Bachelor Docent Dans

KIRSTEN VAN NISIUS
Fontys Dansacademie: Opleiding Docent Dans

Gabrielle Eichperger

LAURA VAN HEESWIJK
Koninklijk Conservatorium – School voor Jong Talent

LESLIE FRY
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

LILIANA HOLDSWORTH
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

LISA SMULDERS
Koninklijk Conservatorium Den Haag

LEANDRA WIJBENGA
Academy of Performing Arts (DAPA)
Vooropleiding Fontys Musicaltheater

LENORE PETRICI
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

LUC GUINCHARD
Codarts Rotterdamse Dansacademie: Vooropleiding

LUNA BAARS
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

LOTTE HAMELINK
Codarts Rotterdamse Dansacademie afdeling; Specialisatie Danser

Katie Blauvelt

MADELIEF VERDOORN
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

MARIE EMOND
Rosella Hightower (FR)

MALAIKA ELVERS
Lucia Marthas Institute for Performing Arts

MARIE-LOUISE HERTOG
Codarts Rotterdamse Dansacademie
Awarded Mini Scholarship Studio Simoncini 2012
Scapino Ballet Rotterdam
Theater und Orchester Heidelberg
MiR Dance Company Musiktheater Im Revier Gelsenkitchen

MEREL VAN HEESWIJK
Koninklijk Conservatorium – School voor Jong Talent
It Dansa Jove Companyia de L’Institut del Teatre
Ballet de l’Opera de Lyon

Marie-Louise Hertog | Subvocal

NAOMI HESS
5 O’Clock Class Peer (AHK)

NATALIE KOLKIEWICZ
Ballet School of the Accademia Teatro alla Scala

NORA BODEWES
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

OLIVIJA DIJOKA
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

OPHELIA RANZETTI
Koninklijk Conservatorium; SvJT

ORFEO ZANDJES
Codarts Rotterdamse Dansacademie; HBO Specialisatie Danser

PASCALLE OPENTIJ
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

PEPIJN TITUS HOOGENRAAD
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

PHILINE STOUTJESDIJK
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

ROBIN van der WOUDE
De Theaterschool, Amsterdam opleiding; HBO Moderne Theaterdans

RUILIN CHEN (13)
Koninklijk Conservatorium; SvJT

SAIMI DAP
ArtEZ Dansacademie; Vooropleiding Dans

SALOME van ‘T HOOG
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

SARAH KOBBEN
Havo voor Muziek en Dans, Rotterdam

SARAH van BUSSEL
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

SASCHA SPELIER
Codarts Hogeschool voor de Kunsten: A-klas

SEM VAN DELFT
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent

SIETSKE JONGEJAN
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Bacheloropleiding Docent Dans

SIMONE MOOYMAN
Codarts Hogeschool voor de Kunsten: Schakelklas

SOPHIA STEEGH
Koninklijk Conservatorium; Oriëntatielessen

STERRE VERMEULEN
Fontys, Hogeschool voor de Kunsten

THIJS VLAK
Codarts Rotterdamse Dansacademie opleiding; Specialisatie Danser

THOMAS DE MAN
Koninklijk Conservatorium; SvJT

VERA STRIK
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

VLADISLAV TSYPLYAK
De Theaterschool, Amsterdam opleiding; Nationale Balletacademie

WULAN DEN HARTOG
Codarts Rotterdamse Dansacademie: Vooropleiding – Juniorenklas

YBERE BAMBERG
Rambert School of Ballet & Contemporary Dance (UK)
Ballet Junior de Genève

ZIPORA KATS
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans

ZOE SARAH ARIES
Codarts Hogeschool voor de Kunsten; Havo voor Muziek en Dans.

ZOE TIMULAK
Koninklijk Conservatorium; School voor Jong Talent